Назад Зміст Вперед

Лабораторна робота 1. Класи String, StringBuffer і StringTokenizer

 1. Напишіть програму, яка підраховує число слів у тексті. Розгляньте випадки, коли текст визначається в самій програмі і вводиться з командного рядка при запуску програми на виконання.
 2. Напишіть програму, що записує текст у зворотному порядку. Розгляньте випадки, коли текст визначається в самій програмі і вводиться з командного рядка при запуску програми на виконання.
 3. Напишіть програму, яка в рядку “This is a small string” замінить слово “small” на “very large”.
 4. Напишіть програму, яка в рядку “This is a small string” видалить артикль “a” .
 5. Напишіть програму, яка в рядку “This is a small string” видалить слово “small” .
 6. Напишіть програму, яка в рядок “This is a small string” додасть слово “very” перед “small”.
 7. Напишіть програму, яка в кінець рядка “This is a small string” додасть рядок “, that we use to ilustrate the methods of class StringBuffer” не створюючи нового рядка.
 8. Напишіть програму, яка в рядку “This is a small string” замінить всі літери “i” на літеру “o”.
 9. Напишіть програму, яка підраховує число символів у тексті. Розгляньте випадки, коли текст визначається в самій програмі і вводиться з командного рядка при запуску програми на виконання.
 10. Напишіть програму, яка перевіряє, чи певне слово міститься в даному тексті. Розгляньте випадки, коли текст визначається в самій програмі і вводиться з командного рядка при запуску програми на виконання. Програма повинна розпізнавати слово незалежно від регістру, в якому воно записане.
 11. Напишіть програму, яка перевіряє, чи певна літера міститься в даному тексті. Розгляньте випадки, коли текст визначається в самій програмі і вводиться з командного рядка при запуску програми на виконання. Програма повинна розпізнавати літеру незалежно від регістру, в якому вона записана.
 12. *Напишіть програму, яка підрахує скільки разів певне слово входить в даний текст незалежно від регістру, в якому воно написане.
 13. *Напишіть програму, яка підрахує скільки разів певна літера входить в даний текст незалежно від регістру, в якому вона написана.
 14. *Напишіть програму, яка обчислює відносну частоту появи кожного символу в даному тексті, включаючи знаки пунктуації і пробіли.
 15. *Напишіть програму, яка обчислює відносну частоту появи певного слова в даному тексті, незалежно від регістру.
.