Назад Зміст Вперед

Лабораторна робота: «Дослідження методів класу Arrays»

Дано файл, що містить відомості про іграшки, указується назва іграшки (лялька, кубики, м'яч, конструктор), її вартість у копійках і вікові межі дітей, для яких іграшка призначена (наприклад, для дітей від двох до п'яти років). Крім того, для ляльки зазначено її розмір у сантиметрах,для кубиків – їхня кількість у наборі, для м'яча – його вага у грамах, дляконструктора – кількість конструкцій, які з нього можна збудувати згідно інструкції. 

Одержати наступні відомості:

Варіант 1.
Перелік іграшок, ціна яких не перевищує вказану і які підходять дітям 5 років у порядку зростання ціни
Варіант 2.
Перелік конструкторів у порядку зростання ціни. (Ціну виводити за зразком …грн…коп).
Варіант 3.
Перелік найбільш коштовних іграшок (ціна яких відрізняється від ціни найкоштовнішої іграшки не більш ніж на 10 грн.) у порядку спадання ціни.
Варіант 4.
Перелік іграшок, що підходять дітям від 4 років до 10 років. Виводити в порядку алфавіту
Варіант 5.
Перелік усіх кубиків, у порядку зростання цін. Ціну виводити за зразком …грн…коп.
Варіант 6.
Вивести перелік іграшок, будь яких, крім м'яча, що підходять дитині 3 років, щоб вартість іграшки не перевищувала задану суму. Перелік виводити у порядку спадання ціни.
Варіант 7.
Вивести перелік м'ячів із ціною, що вказана, або менша за неї, призначених дітям від 3 до 8 років. Перелік виводити у порядку зростання ваги м'ячів
Варіант 8.
Вивести перелік ляльок, що підходять дитині 3 років, щоб розмір іграшки не перевищував заданий. Перелік виводити у порядку збільшення розміру ляльки
Варіант 9.
Вивести перелік кубиків, що підходять дитині 2 років, щоб їх вартість перевищувала задану суму, але була не більше 200 грн. Перелік виводити у порядку зростання цін.
Варіант 10.
Перелік найбільш дешевих іграшок (ціна яких відрізняється від ціни найдешевшої іграшки не більш ніж на 10 % її вартості) у порядку зростання ціни.

.